Aanmelden kantoorbezoek Simmons & Simmons

S&S kantoorbezoek poster A3

Kantoorbezoek: Simmons & Simmons

Ons eerste kantoorbezoek van dit jaar komt er aan! Op vrijdag 8 november om 15.00 uur gaan we op bezoek bij Simmons & Simmons. Aansluitend is er de mogelijkheid om gezellig te borrelen op de vrijmibo in hun kantoorbar. Je kunt je aanmelden via onderstaande link. Indien er te veel aanmeldingen zijn, zal er een cv-selectie plaats vinden. Heb je vragen over dit evenement? Mail dan naar assessor@studieverenigingbonafide.nl

AANMELDEN: https://forms.gle/CX2MqWnfdpqfwx4J7

Bestuur

Voorzitter: Sara Ketelaar
secretaris: Sophie-Ellen Dol
Penningmeester: Samantha van Dijk
Assessor I: Sybrich Herrera Farfán
Assesor II: Annefloor Frentz

Social Media
Contact

Studievereniging Bona Fide
Roeterseilandcampus, Gebouw A

Nieuwe Achtergracht 166, 1018 WV Amsterdam

Postbus 1030, 1000 BA Amsterdam

secretaris@studieverenigingbonafide.nl

KvK-nummer: 62362623